تبلیغات
(برترینهای جهان) - تغییر صدای افراد Av Voice Changer 4.0.75
 

در اكثر محیط های گفتگوی اینترنتی تنها راه اثبات هویت شما از راه صداست به گونه ای كه اگر با كسی سخن بگویید او متوجه جنسیت شما , سن شما , لهجه ی شما و ...... می شود . دوست دارید وضعیت به گونه ای بشود كه شما قادر به تغییر در صدای خود از نظر جنسی و سنی و نوع گفتار و ... بشوید ؟ این خواسته زیاد هم دور از دسترس نیست !

كمپانی Avnex Ltd نسخه ی 4.0 از نرم افزار قدرتمند AV Voice Changer خود را عرضه نموده است كه امكانات بسیار جالب و بی همتایی را در این زمینه در اختیار شما قرار میدهد . این نرم افزار به شما امكان تغییر صدایتان را میدهد تا آن را به صورت صدای یك دختر , پسر , نوجوان , مسن , كودك در بیاورید ! همچنین قادر است صدای شما را به گونه ای تغییر دهد كه جذابیت جنسی آن بسیار بالا رود !! به این طریق نه تنها به طور كامل در محیط اینترنت ناشناس خواهید ماند , بلكه قادر به تغییر هویت و فریفتن مردم نیز میباشد.
با این نرم افزار علاوه بر تغییر صدای خود در محیط های مختلف و تماسهای اینترنتی , قادر خواهید بود تا برای شخصیت های مختلف یك فیلم و یا كارتون نیز فقط و فقط با صدای خودتان صدا گذاری نمایید ! مجهز به افكتهای زیبای صوتی , Equalizer , بخشی برای ضبط صدا های ورودی به كامپیوتر و بسیاری دیگر.
در هر صورت پس از دریافت فایل فشرده شده این نرم افزار بسیار جالب و نصب نمودن تمامی افکت های صوتی مختلف که در شاخه های مربوطه در فایل فشرده مشاهده می شوند و نصب کرک نرم افزار که البته کمی دقت را می طلبد شاهد پر کاربردتری نرم افزار تغییر صدا خواهید بود که ممکن است که حتی ساعت ها شما را به خود مشغول سازد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید

دانلود نرم افزار با حجم ۱۲.۹ مگابایت

پاسورد فایل : www.kamyabonline.com


نوشته شده توسط مرتضی نخعی شریف در سه شنبه 17 دی 1387 ساعت 04:57 ب.ظ | لینک ثابت | نظرات ()