تبلیغات
(برترینهای جهان) - کنترل دوربین های مدار بسته از طریق اینترنت H264 WebCam 3.1 Deluxe
 

امروزه دوربین های مدار بسته نقش مهمی را در حفظ امنیت برقرار می کند. به کمک این دوربین ها می توان از اماکن مختلف به صورت همیشگی بازدید و رفتار افراد را کنترل نمود. به عنوان مثال شما دارای یک شرکت با چندین اتاق می باشید و قصد دارید تا رفتار کارکنان را از راه دور کنترل نمایید. در چنین موقعیت هایی است که می توان از دوربین های مدار بسته کمک گرفت و دیگران را کنترل نمود. دوربین های مدار بسته حرفه ای دارای قیمت زیادی می باشد و خرید و راه اندازی آن ها مستلزم صرف هزینه زیادی می باشد . ما راه حل بهتری را برای شرکت های کوچک پیشنهاد می کنیم که دیگر نیازمند صرف هزینه زیاد نمی باشد.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به وسیله  آن و چندین WebCam قادر به راه اندازی سیستم های مدار بسته می باشید.


H264 WebCam Pro نام نرم افزاری است که شما به کمک آن می توانید تصاویر دوربین هایی که بر روی اینترنت بر اساس IP به اشتراک گذاشته شده اند را مشاهده کرده و حتی آن ها را ضبط کنید. می توانید تعداد زیادی از دوربین ها را به برنامه معرفی کنید و تصاویر آن ها را به صورت همزمان مشاهده کنید.
همچنین این برنامه دارای این امکان می باشد که با حرکت جسمی در مقابل دوربین اقدام به ضبط تصاویر کند. به عنوان مثال شما می توانید دوربینی را در اتاق شخصی و یا محل کار خود تعبیه کنید. سپس برنامه را تنظیم کنید که با حرکت هر جسمی شروع به ضبط تصویر کند. در این حالت اگر اتاق شما خالی باشد و فردی به آن وارد شود ، برنامه به صورت خودکار شروع به ضبط تصاویر و اعمال انجام شده توسط فرد را می کند. همچنین شما به وسیله این نرم افزار می توانید دوربین خود را از راه دور کنترل کنید. اگر دوربین شما از این امکان برخودار باشد که بتوان از راه دور بر روی آن کنترل داشت به کمک این نرم افزار شما می توانید دستورات کنترلی خود را اعمال کنید. به عنوان مثال می توانید دوربین را در جهات مختلف چرخانده و یا اقدام به نزدیک نمایی تصاویر کنید
 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- قابلیت کنترل از راه دور دوربین

- مشاهده تصاویر دوربین هایی که در نقاط مختلف جهان تصاویر خود را به اشتراک گذاشته اند

- قابلیت Encode کردن تصاویر و صدا ها

- توانایی ارسال عکس ها به سرور های FTP شخصی و صندوق EMail شما

- اخطار به کاربر در صورت حرکت جسم درون تصاویری که از قبل آن ها را برای این قابلیت تنظیم کرده اید
- توانایی ضبط تصاویر در فرمت های MP4, MOV, PSP, AVI, FLV, SWF و ...
- قابلیت تنظیم مسیر فایل های ضبط شده
- مشاهده تصاویر دوربین هایی که در نقاط مختلف جهان تصاویر خود را به اشتراک گذاشته اند
- توانایی شروع ضبط تصاویر با حرکت اجسام ( motion detect ) در 16 دوربین همزمان
- قابلیت تنظیم برنامه تا پس از زمان معین اقدام به عکس برداری کند
- نمایش تصاویر دوربین به صورت تمام صفحه ( Full Screen )

 و ... .

دانلود با حجم ۳.۹ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com


نوشته شده توسط مرتضی نخعی شریف در دوشنبه 16 دی 1387 ساعت 06:28 ق.ظ | لینک ثابت | نظرات ()